Price
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1856

Kekova Günlük Yemekli Tekne Turu

0

Kekova Günlük Tekne Turları;
Acentamızın organize ettiği,kekovada görülmesi gereken en önemli yerlerin görüldüğü,gurup halinde çıkılan,teknede yemekli tam günlük bir turdur.

Tur Programı;
Teknemiz  10:45 Üçağız Köyü limanından  haraket ediyor ve 20 dk. lık bir yolculuk sonrası Akvaryum koyunda 40 dk. ilk yüzme molamızı veriyoruz ve sizlere çay ve bisküvi ikramı yapıyoruz.Akvaryum koyundan sonra 10 dk. lık yolculuğun ardından Kekova adasının tarihi koylarından biri olan Tersane koyunu görüyoruz ve ardından Kekova Adası Batık Şehir gösterimini yapıyoruz.Batık şehir gösterimini yapıldıktan sonra Burç koyunda 40 dakikalık ikinci yüzme molamıza gidiyoruz.Bu molamızın ardından öğle yemeğimizi almak ve aynı zamanda üçüncü yüzme molamız için Gökkaya koyuna gidioruz ve yaklaşık 1 saat burada kalıyoruz.Yemeğimizi aldıktan sonra Mavi Mağarayı görüp fotoğrafladıktan sonra dördüncü yüzme molamız için Hamidiye Koyuna gidiyoruz ve yine 40 dakika burada kalıyoruz.Hamidiye koyundan haraket ettikten sonra teknemizi Simena Kalesine (Kale Köy) demirleyip siz misafirlerimize burada 1 saat lik serbest zaman veriyoruz, bu serbest zamanınızda tarihi Simena Kalesini ziyaret edebilir, suyun içerisindeki lahit mezara yürüyabilir ve köyü keşfedebilirsiniz. Meşhur ev yapımı dondurmasını tatmayı unutmayın. Simena Kalesindeki bu molamızın ardından Üçağız Boğazlarda yarım saatlik son yüzme molamızı verip turumuzu sonlandırıyoruz yaklaşık 17:30 gibi limana dönüş yapıoruz.
Tur saatini kaçıran,geç kalan  misafirlerimiz için limandan tekneye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır,yani siz değerli misafirlerimiz geç kalıyoruz diye hiç endişelenmeyin her saat teknemize ücretsiz servis imkanı vardır. 

Öğle yemeği menüsü: 
Salata / Yoğurtlu Makarna / Sebzeli Bulgur Pilavı / Patatesli Bezelye / Tavuk Barbekü
Bu turda kişi sayısı tekne kalkış saatine kadar satış yapıldığı için o saate kadar kesin sayı belli olmamaktadır,Teknelere rahatlık açısından Maximum, Turu yapıcak olan teknenin yarı kapasitesi kadar müşteri alınmaktadır..

Fotoğraflar