Kekova Kano Turları

Kekova Adası’nın büyülü dünyasında kano rotaları… Her anı unutulmaz tatlarla dolu müthiş bir yolculuk… Büklerde, dar koylarda, sulara gömülmüş antik kentin üzerinde kürek çekmenin büyüleyici hazzına kavuşmak ve kayıp bir uygarlığın izinde kıyıyla denizin narin bütünleşmesine tanıklık etmek, uçan balık gibi suların üzerinde kürek çekerken, denizle bütünleşmek ve diğer deniz taşıtlarıyla hiç kimsenin kolay kolay ulaşamayacağı noktalarda heyecanlı günler, masum fantezilere açık zamanlar geçirmek istiyorsanız; hemen valizlerinizi ve kafanızı toparlayın! ‘deniz ve ben’ diyebilmek için haydi Kekova’ya..

Dalış Turları

Kekova’da dalış turları, sizi Akdeniz’in berrak sularında unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Antik kent kalıntıları, batık gemiler ve renkli deniz canlıları, bu dalış rotalarını eşsiz kılıyor. Deneyimli rehberler eşliğinde güvenli ve heyecan dolu dalışlar yaparak, suyun altında gizlenen tarihi ve doğal güzellikleri keşfedin.

Kekova’nın sularında yapacağınız dalışlar, size benzersiz bir deneyim sunacak ve ömür boyu hatırlanacak anılar biriktirmenizi sağlayacak. Yeni başlayanlar için eğitimli rehberler eşliğinde güvenli bir şekilde dalış yapma fırsatı sunulmaktadır. Kekova Dalış Turları ile sualtının büyülü dünyasını keşfedin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Balık Avlama Turu

Kekova’da en güzel vakit geçireceğiniz bir aktivitede Akdeniz’in bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar tutabilme imkanınız olacaktır.
Olta balıkçılığının en güzel ve adrenalin dolu dakikalarını bizimle yaşayacağınıza eminiz. Yöremizde bulunan belirli başlı balık türlerini avlarken kafanızda başka hiç bir düşünce kalmayacak. Balık tutmaya meraklı olanlar bilirler stresin en büyük ilacıdır bu zevkli uğraş. Oltanızı denize sarkıtmış dolaşırken Kekova ve çevresinin olağan üstü güzelliklerini, çam ağaçları ile kaplı tepelerini ve koylarını zevkle izleyeceksiniz.

Yapmak istediğinizi planlamak için bizi arayınız.